Характеристика компанії

 • Компанія Vogel Flug Ltd – 100% Європейська компанія, займає найважливіше місце в європейській індустрії водонагрівальних приладів. Заснована у 2016 році в центрі Європи, у даний час компанія має офіси і виробничі площі понад 10000 м² по всьому світу. Компанія виробляє широкий спектр водонагрівальних приладів, від побутових і до промислових і виробничих. Продукція компанії виготовлена за найсучаснішими технологіями і відповідає всім вимогам споживача.
 • З особливим баченням управління виробництвом і величезним бажанням поліпшити продукцію до світових стандартів, компанія під брендом «ISTO» пропонує високо ефективні, економічні та екологічно чисті системи нагрівання води. Поєднуючи розумні ціни зі швидкою доставкою, компанія впевнена, що споживач отримує продукцію найвищої якості і найкраще обслуговування.

 

Концепція

 • Бути лідером серед виробників у системах підігріву води

 

Основні принципи

 • Розумні ціни
 • Виконання зобов'язань
 • Відданість
 • Компетентність

Історія

Стисла історія компанії Isto

 • Бренд ISTO та однойменна компанія ISTO d.o.o. була створена в Хорватії в 2016 році спільно з компанією Vogel flug (Австрія) як окремий бренд, що спеціалізується на виготовленні, продажу та сервісному обслуговуванні водонагрівальної техніки. "ISTO", що в перекладі "ТАКИЙ САМИЙ", – покликаний довести, що водонагрівач це не розкіш, і бездоганна якість не обов'язково має дорого обходитися покупцеві. Виходячи з цього, з'явився слоган компанії "WHY PAY MORE, BUY ISTO", що означає "НАВІЩО ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ, КУПУЙ ISTO (Такий самий)". Так само в назві ISTO зібрані великі літери основних переваг продукції, представленої покупцеві: Innovation Safety Tank for Ourself - Інноваційний Надійний Бак для Себе.

  Інженери і маркетологи Компанії ISTO довгий час працювали над тим, щоб надати покупцеві продукцію, що відповідає вимогам надійності, економічності, хорошої ефективності, і невисокої вартості. І в 2016 році виведена на ринок перша лінійка водонагрівачів, яка довела, що хороший водонагрівач не обов'язково повинен бать дорогим. При цьому всьому, продукція перевершує за технічними характеристиками більш дорогі аналоги на ринку, за рахунок більшої теплоізоляції (що дає економію електрики у процесі роботи), більшій товщині стали внутрішнього бака водонагрівача і, відповідно, великим терміном гарантії і експлуатації.

  Компанія не зупиняється на досягнутому, і в 2017 році презентувала нову лінійку водонагрівачів з більш привабливим дизайном, і більш широким асортиментом. Асортимент на сьогоднішній день складається з водонагрівачів діаметром 355, 445, і 475 міліметрів, квадратні і плоскі моделі, як з мокрим, так і з сухим нагрівальним елементом і ємністю від 5 до 200 літрів у вертикальному і горизонтальному виконанні. Доповнює лінійку продукція з можливістю підігрівати воду від альтернативних джерел тепла, таких як сонячна енергія, котел опалення та інших джерел теплої води, за рахунок моделей з вбудованим теплообмінником у формі змійовика або конструкції "tank in tank".

  Виробництво продукції базується у Хорватії на підприємстві з багаторічною історією: KONČAR-KUĆANSKI APARATI d.o.o.
  Компанія KONČAR-KUĆANSKI APARATI d.o.o. була утворена асоціацією KONČAR-Štednjaci d.o.o. i KONČAR-Mali kućanski aparati d.o.o. наприкінці 1998 року. Штаб-квартира компанії знаходиться у Загребі, Slavonska avenija 16.

 • ККомпанія KONČAR - Печі, що виготовлені на заводі GORAN, який в своїй основній програмі випускає печі для твердого палива та обладнання для громадського харчування.
  Завод GORAN приєднався до заводу KONTAKT в 1963 році. Потім було розпочато виробництво олійних нагрівачів і кухонних печей, електроплит і пральних машин у співпраці з німецькою компанією AEG. За цей період щорічно вироблялося близько 150 000 одиниць обладнання.

  Компанія KONČAR - Невелика побутова техніка зі штаб-квартирою в Самоборі, заснована на базі заводу ELEKTRON, де вироблявся електричний водонагрівач, праски, пилососи, калорифери, хлібні печі та інші продукти. Компанія ELEKTRON приєдналася до фабрики KONTAKT у 1963 році. Існуюче виробництво побутової техніки стало рости і оновлюватися, поширюючись на кухонні фритюрниці і парова праска у співпраці з AEG. У цей період виробництво збільшилося до більш ніж 400000 одиниць в рік.
  Виробничі потужності KONTAKT, що випускають побутову техніку, приєдналися до RADE KONČAR у 1970 році. Після цього на обох цих заводах відбувається значне впровадження виробництва побутової техніки на основі власного розвитку, особливо у частині невеликих побутових приладів і виробництва електронагрівачів. За допомогою співпраці і придбання інструментів та обладнання відкривається виробництво електричних, індукційних і газових плит, сучасних пральних машин, а також модернізація невеликих побутових приладів і водоочисних споруд з використанням полімерних речовин власної розробки і переробки.

  Наприкінці 2004 року компанія створила: KONČAR-Trgovina i zastupstva d.d. і KONČAR-Servis i prodaja d.d.
  Після цього злиття KONČAR-KUĆANSKI APARATI doo, крім того, що займається виробництвом власної побутової техніки під брендом KONČAR і техніки, що експортується в якості основної діяльності, також займається наданням послуг, продажем побутової техніки власного виробництва, а також техніки сторонніх виробників. Так само компанія KONČAR-KUĆANSKI APARATI doo. займається обслуговуванням по гарантії власних пристроїв і побутової техніки, і техніки сторонніх виробників продаються в Хорватії.

  KONČAR GROUP www.koncar.hr

Технології

Експерти у водонагрівачах

 • Компанія «Vogel Flug Ltd» залучена у повний цикл виробництва водонагрівачів – від дизайну і конструкторських розробок до виробництва та установки у різноманітних сферах застосування. Компанія постійно знаходиться у центрі розвитку новітніх технологій і стежить за тим, щоб водонагрівачі залишалися найвищої якості і відповідали вимогам міжнародних стандартів.
 • Маючи величезний досвід і кваліфікацію у проектуванні водонагрівачів, компанія розробляє і виробляє системи нагріву води для задоволення особливих вимог споживачів. Компанія впроваджує сучасні технічні виробництва; суворе інспектування та контроль якості гарантує, що споживачеві постачається продукція високої якості.

 

 •  

  Конструювання

  Маючи величезний досвід і кваліфікацію у проектуванні водонагрівачів, компанія розробляє і виробляє системи нагріву води для задоволення особливих вимог споживачів

 

 •  

  Виробництво і забезпечення якості

  Виробництво залишається у курсі технологічного процесу для того щоб досягати, підтримувати і покращувати якість і стандарти продукції та розробок. У Відділу виробництва широкий спектр обов'язків: від виробництва окремих вузлів, комплектуючих і корпусів спіралей до процесів нарізки, фальцювання і фарбування.

Акредитація

 •  

  Стандарти експорту

  Системи підігріву води Компанії Vogel Flug ltd успішно працюють на всіх континентах, в різних кліматичних умовах: від холодного клімату в Канаді і в Росії до дуже теплого на Середньому Сході і різноманітного клімату в Австралії. Компанія експортує продукцію у більш ніж 70 країн по всьому світу і під логотипом "ISTO" і через ОЕМ постачальників